Українська Медична Місія                                                              
Ukrainian Medical Mission                                                                  

Медичний проект у Попасній | 2018

БФ «Перший добровольчий медичний шпиталь ім.Миколи Пирогова» (ПДМШ), ГО «Українська медична місія», ГО «Право на життя», ГО «Клінічні інфектологія та медицина подорожей», ДУ «Інститут нейрохірургії ім.акад.А.П.Ромоданова Національної академії наук України», навчально-науковий центр медичного права Київського національного університету імені Тараса Шевченка, ГО «Асоціація Медиків Революції Гідності», ГО «Українська асоціація цифрових стоматологічних технологій», Комітет з медичного і фармацевтичного права Асоціації адвокатів України висловлюють Вам щиру повагу та повідомляють про наступне. 

У рамках спільного проекту вищезгаданих організацій з надання висококваліфікованої медичної допомоги цивільному населенню, яке проживає в Луганської області під час  проведення Операції Об’єднаних Сил (ООС),  з 30 вересня по 3 жовтня 2018 року планується виїзний захід для надання  консультативно-діагностичної допомоги населенню Попаснянського району Луганської області та консультативно-інформаційної підтримки медичним працівникам Луганської області. 

В рамках заходу заплановані наступні активності:

 1. Консультативний прийом цивільного населення Попаснянського району лікарями-спеціалістами (офтальмолог, інфекціоніст, дерматолог, гінеколог, хірург, ортопед-травматолог, оториноларинголог, педіатр, уролог, невролог, ендокринолог, стоматолог та інші).
 2. Лекція для медичних працівників з правових питань здійснення медичної практики в умовах медичної реформи з урахуванням специфіки організації надання медичної допомоги населенню в зоні ООС («Правові питання у діяльності медичного працівника і керівника закладу охорони здоров’я в умовах проведення ООС», доповідач – адвокат, к.юр.н., доцент Радмила Юріївна Гревцова).
 3. Інформаційний семінар для лікарів сімейної медицини області: 1)«Грип: особливості діагностики на догоспітальному етапі», 2)«Сучасні підходи до ведення хворих з гепатитом С і задачі первинної медико-санітарної допомоги в умовах Глобальної стратегії ВООЗ з елімінації гепатитів в Європі» (доповідач - д.мед.н., професор Ольга Анатоліївна Голубовська).
 4. Інформаційний семінар для хірургів області та медичної служби ЗСУ України «Бойові нейрохірургічні травми: сортування, медична допомога, етапи евакуції» (доповідач –к.мед.н. Андрій Петрович Гук)
 5. Передача благодійної допомоги (товари медичного призначення, витратні матеріалі, засоби дезінфекції) медичним закладам Попаснянського району (за ініціативою ГО «Асоціація Деснянських медиків міста Києва»).

Захід проходитиме за підтримки Луганської обласної військово-цивільної адміністрації. Інформаційна підтримка проекту – портал професійної медичної інформації «Медпросвіта».

Просимо Вашої підтримки у проведенні заходу, забезпеченні участі медичних фахівців області у запланованих активностях та наданні приміщень на території медичних закладів для проведення інформаційних семінарів у вказані дати. 

Також запрошуємо представників департаменту охорони здоров’я області, керівників та юридичних співробітників лікувально-профілактичних закладів області до участі у інформаційному семінарі з правових питань реформування галузі.  

Організаційний комітет:

 1. Вернигор Дмитро - Віце-президент та головний лікар ПДМШ
 2. Шиба Олег – Президент ПДМШ
 3. Голубовська Ольга–д.мед.н., проф., зав.кафедрою інфекційних хвороб НМУ ім. О.О.Богомольця
 4. Гук Андрій–к.мед.н., зав. відділення ендоскопічної та краніофаціальної нейрохірургії ДУ «Інститут нейрохірургії ім.акад.А.П.Ромоданова Національної академії наук України»
 5. Літус Олександр–д.мед.н., проф., зав.кафедрою дерматовенерології НМАПО ім. П.Л.Шупика
 6. Копчак Андрій – д.мед.н.. проф., директор Університетської клініки НМУ ім. О.О.Богомольця
 7. Філіпенкова Лариса - к.мед.н., доцент кафедри ортопедичної стоматології ГВНЗ КМУ
 8. Мазепа Юлія — зав.відділом управління охорони здоров’я ДУС
 9. Гревцова Радмила – к.юр.н, доцент, Голова комітету з медичного та фармацевтичного права асоціації адвокатів України
 10. Казак Аурелій — к. мед.н., доцент кафедри акушерства та гінекології НМУ ім. О.О.Богомольця
 11. Гришин Володимир – редактор ДНУ «Науково-практичний центр клінічної та профілактичної медицини» ДУС 

З повагою, голова оргкомітету Дмитро Вернигор

 

© 2019 УММ

Натисніть enter для пошуку
Натисніть enter для пошуку