Українська Медична Місія                                                              
Ukrainian Medical Mission                                                                  

Ендовенозне зварювання

Медичний проект  «Ендовенозне зварювання»

Ендовенозне електрозварювання (ЕВЕЗ) – це нова українська технологія лікування варикозної хвороби, яка за своїми характеристиками та результатами не поступається сучасним світовим методикам таким, як ендовенозна лазерна коагуляція та радіочастотна абляція. Суть методу полягає у заварюванні «хвори» розширених вен, яке відбувається без застосування розрізів та практично бехболісно.

Перевагами методу ЕВЕЗ є автоматичний алгоритм керування, який виключає вплив суб’єктивних факторів на результати лікування, порівняно низький нагрів тканин та значно менша вартість апаратури, інструментів та лікування тощо.

Перші клінічні впровадження ендовенозного електрозваоювання відбулося у 2016 році у Першому Добровольчому Шпиталю. Численні операції із застосуванням методу в Новому Айдарі проводив один із авторів судинний хірург та асистент кафедри хірургії та судинної хірургії Горбовець Владислав Сергійович.

За його словами, одним із дуже важливих, якщо не вирішальних, факторів успішної розробки та впровадження методу ендовенозного електрозварювання була саме підтримка його колег-побратимів та керівництва ПДМШ.

Наразі доктор Горбовець, як і його колеги із Української медичної місії вирушають до Ізмаїльської районної лікарні. Цього разу мета місії – демонстрація можливостей новітніх українських технологій лікування судин, допомога пацієнтам та навчання місцевих хірургів практичним навичкам застосування ендовенозного електрозварювання.

Автоматичний режим ендовенозного електрозварювання в лікуванні варикозної хвороби нижніх кінцівок  

Результати застосування ендовенозного електрозварювання в лікуванні варикозної хвороби нижніх кінцівок   

© 2019 УММ

Натисніть enter для пошуку
Натисніть enter для пошуку