Ukrainian Medical Mission                                                                          
Українська Медична Місія                                                                  

How to support project

Як підтримати проект

Запрошуємо юридичні особи (фармацевтичні компанії, клініки, лабораторії, засоби масової інформації та ін.) долучитися до проекту Українській медичній місії  (УММ) «Право на життя»

1. Надати УММ благодійну допомогу у вигляді медикаментів та засобів медичного призначення, які будуть передані лікувально-профілактичним установам (ЛПУ) вздовж лінії розмежування (територія підконтрольна Україні) або/та безпосередньо призначені з показаннями  пацієнтам під час оглядів лікарями. Для оформлення документів юридичним особам за запитом можливе надання відповідних установчих документів від ЛПУ, які прийматимуть допомогу за актами прийому-передачі.
2. Надати УММ матеріали для пацієнтів (лифлети, плакати, пам’ятки тощо), які  висвітлюють тематику проекту (актуальні питання репродуктивного здоров’я, гендерної рівності, контрацепції, гінекологічної патології, соціально-небезпечних інфекцій, вірусних гепатитів та інших інфекційних захворювань, сексуального виховання дітей та молоді). Матеріали будуть розміщені у місцях прийому пацієнтів, надані пацієнтам та їх родичам з відповідними рекомендаціями.
3. Забезпечити високо-спеціалізованою медичною допомогою та динамічним спостереженням пацієнтів, у яких в ході проекту УММ «Право на життя» будуть вперше виявлені серйозні хронічні захворювання (онкологічна патологія, гепатит С, ВІЛ-інфекція). Можливе виділення цільової фінансової допомоги для  лікування та підтримки пацієнтів під час перебування у високо-спеціалізованому ЛПУ не за місцем проживання.
4. Підтримати організацію та проведення інформаційних семінарів-тренінгів для лікарів (школа здоров’я для населення) за тематиками проекту. Організаційний внесок на банківський рахунок УММ за участь у семінарах включатиме а) надання можливості виступу запрошеного компанією презентації співробітникам компанії, в) розміщення стенду компанії, г) поширення рекламних матеріалів серед лікарів/населення. Планується проведення 7-8 семінарів у період серпень-грудень 2019 року, орієнтовна кількість учасників кожного семінару 20-30 лікарів (гінекологи, сімейні лікарі, педіатри). Календарний семінарів-тренінгів (дати, місця проведення, програма, список експертів) формується.
5. Надати матеріали для творчого розвитку дітей (іграшки, що розвивають навички, матеріали для дитячої творчості, малювання і т.ін.), які будуть передані дитячим будинкам, школам, садочкам районів вздовж лінії розмежування.
6. Перевести на банківський ранхунок УММ благодійні внески для підтримки проектів УММ, які будуть витрачені виключно на потреби проектів. Звіт про використання буде надано благодійнику та опубліковано на сайті УММ.
7. Висвітлювати хід проекту та надавати інформацію про діяльність Української медичної місії у засобах масової інформації. Сайт УММ наразі знаходиться у фазі розробки.

 Дякуємо за підтримку та будемо раді бачити Вашу організацію серед партнерів Української медичної місії.

© 2019 УММ

Натисніть enter для пошуку
Натисніть enter для пошуку